Cenové zvýhodnění

Obrázek

V rámci servisní akce 4+ jsme nastavili ceny náhradních dílů, olejů a prací tak, aby byly velmi příznivé – při zachování vysoké kvality tak charakteristické pro autorizované servisy Volvo.

Náhradní díly

Z naší zkušenosti víme, že zákazníky nejvíce zajímají ceny dílů. My si díky silné koruně stojíme nejen za kvalitou, ale i za cenou. A aby byla pro vás ještě příznivější, v rámci akce jsou originální náhradní díly o 15 % až 25 % výhodnější.

V kontextu současné veřejné dikuze o zneužívání vývoje kurzu koruny ve prospěch navyšování zisků různých importérů vyniká fakt, že Volvo v České republice již od roku 2001 používá výhradně doporučené ceny s pravidelně upravovaným kurzem koruny k euru. Náš doporučený ceník je počítán z regionálního ceníku pro střední Evropu*, který je definován v eurech. Ceny oproti regionálnímu ceníku nejsou lokálně navyšovány. Porovnáte-li tedy naše ceny s cenami v Rakousku nebo Německu, zjistíte, že naše ceny jsou opravdu evropské v tom nejlepším možném smyslu.

*Region střední Evropy zahrnuje ČR, Rakousko, Maďarsko, Slovensko.

Práce

Neočekávejte, prosím, že cena hodiny práce autorizovaného servisu bude stejná jako v domácí dílně neškoleného mechanika. Při nákladech na vzdělání, vybavení servisu to spolu s dalšími výdaji prostě není možné.

Zvýhodněná akční cena práce je vyvážena kvalitou, zárukou a minimalizací nutného času. Autorizované servisy nepoužívají trik fakturace nižší hodinové sazby s navýšením celkových odvedených hodin práce, protože pracují v rámci Volvo normohodin a výsledné množství fakturovaných hodin bude nejnižší možné.

Rádi bychom také poznamenali, že standardní uváděné časy je možné aplikovat na udržované vozy.
Hrubě zanedbaná údržba vozu může znamenat nutné vícepráce.

Oleje

Pro váš starší vůz vybereme optimální olej. Nebudeme vám nabízet vysokovýkonostní LongLife oleje v ceně 700 Kč za litr a ani nepovažujeme za vhodné použít olej z hypermarketu nejisté kvality. Proto jsme pro vás připravili přijatelnou nabídku olejů. Více informací o jednotlivých typech získáte v každém autorizovaném servisu Volvo. Záruka 100 % kvality oleje je samozřejmostí.

Záruka na práci a díly

V rámci naší akce automaticky získáváte kompletní záruku na náhradní díly a mechanické práce. A nebudete mít problém s jejím uplatněním.